Dashcode ke stažení (update)

DashcodePokud alespoň trochu sledujete dění okolo nové verze systému Mac OS X 10.5 Leopard, tak vám jistě neuniklo, jaké novinky bude obsahovat. Jednou z nich je i Dashcode – utilitka pro jednoduchou tvorbu widgetů do dasboardu.

Pokud si chcete stáhnout betaverzi tohoto programu není nic jednoduššího, než se zapojit do programu beta testerů. Na těchto stránkách klikněte na Dascode Download (vpravo, uprostřed). Budete vyzváni k zadání emailové adresy a hesla. Klikněte na next. Poté vyberte několik odvětví, které vás zajímají. Na další stránce podtvrďte, že souhlasíte s podmínkami a na další stránce můžete stahovat. Doporučuji si pozorně pročíst pravidla. Je zde například i to, že nebudete program ani jeho část nikde zveřejňovat, a to ani screenshoty.

Po stažení a nainstalování program najdete v /Developer/Applications/.


Update 17.1. 13:07

Tak bohužel jsem zjistil, že k přihlášení musíte mít již založený Apple accound. Já jsem použil účet z iTunes, který si můžete založit pomocí tohoto návodu.

avatar

Michal Šára

V Apple komunitě jsem známý pod přezdívkou Mikesh. Počítače apple používám přes 3 roky a věřím, že za tu dobu jsem poznal mnohá zákoutí systému Mac OS X. Od doby, kdy aktivně používám tento systém už pracuje výpočetní technika pro mě a né já pro ni. Zajímám se také o wedesign, jsem bývalý bloger na mikesh.cz a s mými články se nyní budete potkávat na SuperApple.cz.

banner