Změní Apple kabát?

Apple logoPodle neoficiálních informací Apple vymění v novém systému Leopard uživatelské rozhraní Mac OS Aqua za nové, které by se mělo jmenovat Illuminous (zářivé). Tato zpráva prý pochází přímo od interních pracovníků Applu a ukázky tohoto prostředí bychom měli vidět na MacWorldu 2007.

Nikdo zatím neví, jak by měl budoucí vzhled Leopardu vypadat. Apple pokračuje s přidáváním lesků do rozhraní, s ještě větším zjeměním a s přidáním černého lesklého povrchu. Vše jsou ale neověřené informace a Apple se oficiálně zatím nijak nevyjádřil. Jsou i názory, že okna by mohla být průhledná jako ve Windows Vista, nebo se zespodu odrážet, jako například v nových iTunes u Artworků.

No uvidíme co přinese nový rok :). Já každopádně doufám, že se MacBooka PRO dočkám dříve, než bude vydané MacOS XI :).

avatar

Michal Šára

V Apple komunitě jsem známý pod přezdívkou Mikesh. Počítače apple používám přes 3 roky a věřím, že za tu dobu jsem poznal mnohá zákoutí systému Mac OS X. Od doby, kdy aktivně používám tento systém už pracuje výpočetní technika pro mě a né já pro ni. Zajímám se také o wedesign, jsem bývalý bloger na mikesh.cz a s mými články se nyní budete potkávat na SuperApple.cz.

banner