Apple oznámil program letošní konference WWDC 2021. Hlavní keynote bude 7. června

Apple rozeslal všem vývojářům program letošní konference WWDC 2021. Kromě různých seminářů, školení jsme se také dozvěděli také datum a čas hlavní keynote. 

Apple rozeslal všem vývojářům program letošní konference WWDC 2021. Hlavní keynote bude v pondělí 7. června v 19:00 našeho času. Celá událost bude opět kompletně online a keynote bude streamovaná přímo z hlavního sálu Apple Parku. 

Letošní WWDC nabízí přes 200 tematických seminářů, školení a k dispozici bude přes 1000 Apple odborníků na různá témata. Každý z vývojářů by si tak měl přijít na své. Novinkou letošního ročníku jsou virtuální pavilony, které jsou zaměřené vždy na danou oblast jako SwiftUI, vývojářské nástroje, zpřístupnění a další. 

Na hlavní keynote se rovněž očekává kromě operačních systémů macOS, iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 a tvOS 15 také uvedení hardware. Spekuluje se o nových MacBoocích Pro 14” a 16”, které by měly přinést přepracovaný design, Apple Silicon a návrat některých portů a konektorů. 

Co se skutečně naplní uvidíme už za 14 dní. 

Apple oznámil program letošní konference WWDC 2021. Hlavní keynote bude 7. června
avatar

Petr Škuta

Od roku 2009 působím jako redaktor a editor. Ve stejné době jsem rovněž začal používat svůj první MacBook a začal se specializovat na produkty Apple. V minulosti jsem se věnoval kariéře pedagoga, avšak můj zájem o IT vyrostl z koníčku v hlavní pracovní náplň. Nyní se kromě psaní věnuji také konzultacím, poradenství a hlavně školení nejen produktů značky Apple.

banner