Vydáváme pro vás: SuperApple.cz | SuperApple Magazín | Aplikace SuperApple.cz | Blogy SuperApple.cz | SuperiPhone.cz | SuperAndroid.cz



Úvodní stránka » Magazín

Vyzkoušejte Messages, novinku v Mac OS X Mountain Lion

16 Únor 2012 Autor: Roman Krejča 2 779 návštěv

V dnes oznámené příští verzi operačního systému Mac OS X 10.8 Mountain Lion bude jednou z novinek Messages. Vyzkoušejte si tuto aplikaci již dnes.

Tuto aplikaci nabízí Apple již nyní ke stažení ve formě volně dostupné demoverze. Pro její instalaci byste měli mít Mac OS X Lion v poslední verzi a instalátor dostupný na této stránce společnosti Apple.

Doplněno: zřejmě velký nápor zájmu způsobil nějaké problémy s aplikací a v současnosti je odkaz ke stažení nedostupný. Apple slibuje nápravu v řádu několika hodin.

Mohlo by vás také zajímat


Štítky:,


  • Jardalukas

    Bohužel nejde stáhnout…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • http://www.facebook.com/iChubuntu Ch Ud Yi

    Our apologies but there was an unexpected error with the application. This problem has been noted, and an email has been sent to the administrators. Please check back in a few hours to try the download again.

    Každopádně, ale super zpráva… a zde se můžete pokochat o co tomu Applu vlastně celou dobu jde. http://www.apple.com/macosx/mountain-lion/

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • http://superapple.cz Vláďa Janeček

    Ano, důvod je v podstatě od začátku do článku doplněn zvýrazněným písmem :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • http://superapple.cz Vláďa Janeček

    Hm, že by ta kurzíva v článku nebyla dostatečně křiklavá? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • MirekS

    uprimne, spis to dejte capitalkami a nebo tucne, ta kurziva jde snadno prehlednout ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jardalukas

    Komentář zde jsem napsal dřív než jste do článku doplnily informaci o nedostupnosti, takže klid. 

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • http://superapple.cz Vláďa Janeček

    Zatímco dodatek byl dopsán ve 28. minutě, váš příspěvek ve 34. minutě. Ale chápu, že jste článek zřejmě četl déle než oněch šest minut časového rozdílu takže se omlouvám – jen jsem chtěl dodat informaci pro ty, co čtou nejdříve diskusi aby měli přehled, jestli bylo dříve vejce nebo slepice :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • http://www.facebook.com/iChubuntu Ch Ud Yi

    Už to jde stahnout. Tak šup a’t jim to zase otestujem zadarmo a s úsměvěm na rtech :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • http://superapple.cz Vláďa Janeček

    Tak tak :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • vs

    Zplet jsem si článek. Mám na mysli Mac OS 10.8.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • vs

    a také jsem omylem napsal „zplet“ místo spletl. dnes nemám opravdu svůj den.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • http://www.facebook.com/iChubuntu Ch Ud Yi

    Funguje to a dokonce i s doručenkama :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • http://twitter.com/originalsk Marek Oravec

    iChat, Facetime, Messages. Predpokladám, že prvý menovaný zmizne. Ach.. :/

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Anonymní

    iChat po instalaci Messages opravdu zmizel :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Waslowskij

    už to jde :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tom Street

    Messages jsou super ;) Budou-li fungovat stylem, jaký tuším teď, bude to velmi fajn. K tomu jsem ještě nad ránem rozlouskl nějaké issue s Apple ID, no čili WUNDERBAR, kluci z applu.

    Ke spokojenosti ještě schází multiplatformní iMessages, ale nakonec, kdo by se o ty uhrovité androidáře staral, že :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Anonymní

    hmmm tak som si to nainštaloval ale nefunguje mi to, neviem prísť na to že prečo ? poslal som si sám seba na iPhone ale aj synovi na iPhone a nikomu nič neprišlo resp. vyhlásilo to chyby že to nevie  doručiť s červeným výkričníkom ako v iPhone :( … dajte radu …

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • http://www.facebook.com/lukas.petru Lukáš Petrů

    Vláďo a jde to už i na iPhone jako aplikace…?

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Petr

    Super zpráva. Vše mi funguje, jen mám už trochu zmatek v nastavených emailech pro jednotlivé iMessage. Na mobilu mám jako kontakt své telefonní číslo a Apple ID email. Na iPadu mám jiný email (abych si mohl dopisovat mezi iPhonem a iPadem bez zdvojování zpráv) a teď jsem potřeboval na Macu definovat třetí email. Tj. pokud vám nevadí, že zpráva odeslaná z jednoho Apple zařízení se ihned objeví na všech propojených, není třeba tyto čachry s emaily dělat (a pak stačí jeden email pro všechny). Bohužel mé potřeby jsou asi nad rámec vize firmy Apple :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Petr

    Ještě dotaz – jak se dá z iPhone odeslal iMessage na emailový účet ? Řeším to tak, že si napřed z iPadu/Maca pošlu nějakou zprávu, tím se mi zobrazí komunikace a až poté mohu na tato zařízení odpovídat. Z mobilu prostě komunikaci nezačnu :-(
    (přitom ta samá aplikace v iPadu dovoluje do pole adresáta emailovou adresu napsat. V mobilu ne :-( ).

    Thumb up 0 Thumb down 0

blog comments powered by Disqus

Pošlete si článek na Kindle!

 Zadejte emailovou adresu svého Kindle:  @free.kindle.com          
  Pro správné zaslání si prosím povolte na zařízení zasílání z adresy kindle@superveci.cz